Copyright © Black Wolf Studio Photography

Plener ślubny za granicą

Każda para młoda marzy o wspaniałej sesji ślubnej, która będzie piękną pamiątką na całe życie. Oryginalnym pomysłem i jednocześnie niezapomnianym przeżyciem dla nowożeńców będzie z pewnością podróż na plener ślubny za granicą . Jakie miejsca polecamy wybrać na zagraniczną sesję ślubną?

Paryż – miasto miłości

Francuzi określają Paryż mianem „la cité de l’amour”, co po polsku tłumaczymy jako “miasto miłości”. Wiele osób wybiera stolicę Francji na miejsce zaręczyn, a także na plener ślubny za granicą . Do kultowych miejsc dla zakochanych należą z pewnością: wieża Eiffel’a, wzgórze Montmartre, a także „most zakochanych” Pont des Arts, gdzie pary wieszają kłódki symbolizujące wieczną miłość.

Plenery ślubne za granicą w romantycznej Wenecji

Wenecja to prawdziwa przystań dla zakochanych. To miasto położone na lagunie, pełne kanałów, mostów i gondolierów. Niezwykle romantyczny klimat sprawia, że Wenecja to doskonały pomysł na plener ślubny za granicą .

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

A jeśli jesteśmy już na Półwyspie Apenińskim to nie moglibyśmy nie podsunąć pomysłu z plenerem ślubnym za granicą w Rzymie. W końcu wszystkie drogi prowadzą właśnie do Wiecznego Miasta. Wiele osób uważa, że w Rzymie znajdziemy najpiękniejsze plenery ślubne za granicą : monumentalne Koloseum, zapierającą dech w piersiach Bazylikę św. Piotra, renesansowe place.

Plener ślubny w Barcelonie

Barcelona to magiczne miasto, o którym mówi się, że “kradnie duszę” osobom, które choć tutaj przyjechały. To świetny pomysł na plener ślubny za granicą dla par o gorącym temperamencie. W Barcelonie poczujemy hiszpański klimat i za każdym rogiem znajdziemy klimatyczne miejsce pasujące do tematyki fotografii ślubnej.

Praga, Norwegia, Santorini…

W każdym zakątku świata znajdziemy magiczne miejsce na plener ślubny za granicą . Do magicznej Pragi możemy dojechać z Polski w zaledwie kilka godzin, a bilety lotnicze do przepięknej Norwegii kupimy w bardzo atrakcyjnych cenach. Z kolei plener ślubny za granicą na wyspie Santorini, może być częścią wspaniałej podróży poślubnej w Grecji. Wszystko zależy od pomysłów i marzeń pary młodej!

Jak zorganizować plener ślubny za granicą? Skontaktuj się z nami!

Wbrew pozorom plenery ślubne za granicą wcale nie muszą być kosztowne. Koszty będą stanowić niewielką część wszystkich wydatków ślubnych, a niezwykła pamiątka zostanie z nami na całe życie. Jeśli marzysz o sesji ślubnej za granicą, ale nie wiesz jak ją zorganizować, skontaktuj się z nami! W swoim portfolio mamy kilka plenerów ślubnych za granicą i z pewnością doradzimy Ci jak zorganizować Twoją sesję.